Sügavad koorimised ei ole meeldivad ja võivad tekitada häirivat kipitustunnet ja ärritust nahal.
Sügav koorimine rikub epidermist, mistõttu võivad tekkida kliendile jäädavad kahjustused nagu pigmendimuutused või isegi armid.

Miks Environ Cool-Peel süsteem on eriline ?

Environ Cool-Peel süsteem pakub ühe sügava koorimise asemel õrnade koorimiste sarja, minimaliseerides nii epidermise rikkumise.
See on meeldivam ka kliendile. Madalates konsentratsioonides happed stimuleerivad keratinosüüte tootma tugevamat, tervemat ja tasasemat nahka.
Happe pH, mis alandab naha pH teatud ajaks, stimuleerib keratinosüüte vabastama erilisi kasvutegijaid.

Nahk võib küll kuivada mõned päevad peale koorimist, õrna koorimise tulemusena on terved rakud alles ja rikutud rakud eemaldatud.
Koorimine aitab parandada naha värvi ja ehitust, samuti stimuleerib kollageeni tootmist.

Environ Cool-Peel hooldused sobivad hooldamaks aknelist, rosacea ja karedant nahka.
Hooldus aitab leevendada päikesekahjustusi nahal ja madaldada peenemaid kortse.

Kosmeetikas kasutatav A-vitamiini alkoholivorm retinol on jälle saanud kuulsust kortsude madaldamise ja päikesekahjustusi raviva imeainena, kuigi seda tunti juba 50-aastatel. Probleem retinoli kasutamises on, et retinol suurtes määrades võib ärritada nahka ja võib teha naha tundlikuks päikesele. Kõige kergem ja nahasõbralikum A-vitamiinivorm on retinüülpalmitaat, mis on A-vitamiini ladu nahas. Retinüülpalmitaat kaitseb nahka looduslikult ja koos antioksüdantidega (C-ja E-vitamiin) annab see Environ AVST-kreemides loodusliku päikesekaitse 20, kuid ei kahjusta vajaliku D-vitamiini määra moodustumist nahas. Kuna nahast hävib A-vitamiini kogu päeva jooksul, tuleks meil vähemalt korra päevas lisada paigalisesti A-vitamiini ja antioksüdante nahale, et korvata hävinud vitamiinid.