Environi mikronõeltega nahk tugevamaks ja siledamaks

”On kaks suurepärast asja, mida võid oma naha heaoluks teha. Esiteks, kasuta A-vitamiini ja teiseks, kasuta nõelamist” Dr. Des

Environ sarja looja, lõuna-aafriklasest ilukirurg Dr. Des Fernandest peetakse mesoteraapia loojaks.
Nõelte kasutamine stimuleerib nahka tootma kollageeni, elastiini ja naha oma kasvufaktoreid. Nahka nõelatakse rulliga, kus on 0,5-1,5 mm pikkused terasnõelad. Nõelad teevad nahka kanaleid, et vitamiinid saaksid imenduda sügavamale nahka. Nõelamine koos A-ja C-vitamiiniga paksendab epidermist, nii madalduvad kortsud ja aknearmid.
Kuna mikronõelte kasutamine aitab paksendada epidermist, on see ideaalne viis hooldada õhukest ja ebaelastilist, armilist ja pigmendimuutustega nahka. Uurimus ( Zeitter et al ) kinnitas, et A-ja C-vitamiinide kasutamine koos mikronõeltega paksendab epidermist kuni 658%.
Mikronõelte kasutamine on turvaline ja tõhus asendus põletavatele laseritele ja sügavatele keemilistele koorimistele.

On tähtis alustada Environ A-vitamiini kodukasutust vähemalt kolm nädalat enne nõelamist ja jätkata nõelamiste vahepeal parimate tulemuste saavutamiseks. Environilt leiab nõelad ka kodukasutusse, 0,2mm-sed terasnõeltega rullid tõhustavad koduhooldustoodete imendumist nahka 10 000 korda.