Rasvase ja ummistunud naha ebapuhtuseid, ennetav ja hooldav tooteliin.

BOTANICAL INFUSED SEBU-SPOT BLEMISH GEL

Focus Care Clarity+ sari on mõeldud rasvase ja ummistunud naha mustuse ja vistrike vähendamiseks ning nende tekke ära hoidmiseks. Sebu-Spoti hooldusgeel on mõeldud vistrike ja põletikuliste piirkondade hoolduseks.

HYDROXY ACID SEBU-CLEAR MASQUE 50ML

Focus Care Clarity+ sari on mõeldud rasvase ja ummistunud naha mustuse ja vistrike vähendamiseks ning nende tekke ära hoidmiseks. Kreemja Sebu-Cleari happemaski madal PH aitab eemaldada nahalt surnud naharakke ja üleliigset rasu, muutes naha tervemaks ja säravamaks. Ei sobi nendele, kes on allergilised aspiriini vastu.

HYDROXY ACID SEBU-LAC LOTION

Focus Care Clarity+ sari on mõeldud rasvase ja ummistunud naha mustuse ja vistrike vähendamiseks ning nende tekke ära hoidmiseks. Õlivaba Sebu-Lac Lotion sisaldab AHA-happeid ja niisutavaid aineosi, muutes naha pehmemaks ja tasasemaks.

VITA-BOTANICAL SEBU-ACE OIL

Focus Care Clarity+ sari on mõeldud rasvase ja ummistunud naha mustuse ja vistrike vähendamiseks ning nende tekke ära hoidmiseks. Kerte Sebu-ACE õli sisaldab nahale hädavajalikke A-, C- ja E-vitamiine, mis normaliseerivad naharakkude tööd ja aitavad säilitada naha tervist.

SEBU-WASH GEL CLEANSER 150 ML

Focus Care Clarity+ sari on mõeldud rasvase ja ummistunud naha mustuse ja vistrike vähendamiseks ning nende tekke ärahoidmiseks. Sebu-Washi puhastusgeel eemaldab nahalt mustuse ja üleliigse rasu, jättes selle värskeks ja puhtaks. Ei sobi nendele, kes on allergilised aspiriini vastu.

BOTANICAL INFUSED SEBU-TONE CLARIFIER 100 ML

Focus Care Clarity+ sari on mõeldud rasvase ja ummistunud naha mustuse ja vistrike vähendamiseks ning nende tekke ära hoidmiseks. Sebu-Tone’i näovesi eemaldab surnud naharakud ja üleliigse rasu naha pinnalt, muutes naha tervemaks ja säravamaks. Ei sobi nendele, kes on allergilised aspiriini vastu.