Neulausvälineet tehostavat hoitoaineiden imeytymistä ihoon.

COSMETIC ROLL- CIT®

Cosmetic Roll-CIT® nõelamisrull on mõeldud selleks, et tõhustada vitamiinide imendumist naha sügavamatesse kihtidesse. Isiklikuks kodukasutuseks mõeldud rullis on 0,1 mm pikkused terasnõelad, mis teevad sarvkesta mikrokanaleid ning uuringute põhjal paraneb aktiivainete imendumine mõnesajakordselt, võrreldes lihtsalt kreemi nahale kandmisega. Nõelamine nii lühikeste nõeltega ei stimuleeri kollageeni ja elastiini tootmist, vaid meetod vajab parimate tulemuste saavutamiseks kindlasti A- ja C-vitamiini ning peptiiditoodete kasutamist.

COSMETIC GOLD ROLL-CIT®

Environi uuem nõelamisrull on kullatud ning sinna on istutatud 260 0,2 mm pikkust nõela, millega saab veelgi tihedamalt mikrokanaleid teha ja nende kaudu on ainete imendumine veelgi tõhusam ja sügavam. Kuldamine muudab rulli hügieeniliseks ja kestvamaks ning metallvarre tõttu on toode kasutades kindlamalt käes.

COSMETIC FOCUS-CIT®

Kahepealine kodukasutusse ja kehapiirkondadele mõeldud Cosmetic Body Roll-CIT® teeb ka suurematele piirkondadele tõhusalt mikrokanaleid. Soovitatakse enne Vitamin A, C & E Oili või Enhanced Body Oili kasutamist venitusarmidele ja lõtvunud nahale.

COSMETIC BODY ROLL-CIT®

Cosmetic Body Roll-CIT® on tarkoitettu vartalon kotineulaukseen. Sitä suositellaan erityisesti venytysarville ja veltostuneelle iholle ennen Vitamin A,C&E Oilin tai Enhanced Body Oilin käyttöä.